wtorek, 11 grudnia 2012

6

kiedyś było prościej. była woda zamiast wódki. paluszki zamiast papierosów. były zabawy w rodzinę, w sklep, czy restaurację. każdy mógł zostać lekarzem albo dyrektorem jakiejś firmy. byliśmy perfekcyjnymi piosenkarzami. porozumiewaliśmy się bez komórek i internetu. a berek był jedną z ulubionych zabaw. dawniej świat wydawał się być łatwiejszy. bez bólu pękającego serca, tęsknoty i nadziei na lepsze jutro... Przepraszam? No cóż kompletnie zapomniałam o blogu, ponieważ nie miałam wgl dostępu do internetu. Prawie dwa tyg mnie tutaj nie było. Ale nadrobię to obiecuje ;). Ładowarkę od lapcia wreszcie mam! Co się działo przez ten czas?Hm nic ciekawego. Mikołajki / moje imieniny szybko minęły. Co dostałam? kasa kasa kasa. Czytanie w kościele poszło mi ok, nie pomyliłam się ani razu hah.Ogólnie rzecz biorąc te 12/13dni minęły szybko, ale i pracowicie. Co chwile jakies spr, zaliczenia itd. A co do szkoły to nadal myślę gdzie iśc po gim -.- . Szczerze to się boję, że bd sama albo coś ;x. Myślałam żeby zrb TT specjalnie dla bloga, ale to raczej jak przybędzie mi trochę czytelników.bitwa na śnieżki? z chęcią ♥

KEVIN?!
Przepraszam? No cóż kompletnie zapomniałam o blogu, ponieważ nie miałam wgl dostępu do internetu. Prawie dwa tyg mnie tutaj nie było. Ale nadrobię to obiecuje ;). Ładowarkę od lapcia wreszcie mam! Co się działo przez ten czas?Hm nic ciekawego. Mikołajki / moje imieniny szybko minęły. Co dostałam? kasa kasa kasa. Czytanie w kościele poszło mi ok, nie pomyliłam się ani razu hah.Ogólnie rzecz biorąc te 12/13dni minęły szybko, ale i pracowicie. Co chwile jakies spr, zaliczenia itd. A co do szkoły to nadal myślę gdzie iśc po gim -.- . Szczerze to się boję, że bd sama albo coś ;x. Myślałam żeby zrb TT specjalnie dla bloga, ale to raczej jak przybędzie mi trochę czytelników.
Czy u was tez za oknem śnieg śnieg i jeszcze raz śnieg? To jest cudowny widok *.* . Coraz bardziej czuję święta :). Na tumblr znalazłam tyle świetnych zdj, że masakra hah. Nie będę się dzisiaj za bardzo rozpisywac, powiem tylko że znalazłam fajny tag czy coś takiego,ale o tym powiem w innej notce. Może niedługo napisze post o prezentach jakie chciałabym miec, lub coś o sb ;).

I WANT !!                


Pozostało 13dni ♥
Ps. Czy wam, tez tak długo się notki dodają? ;c

2 komentarze:

 1. No to świetnie że u Ciebie wszystko okej i wracasz do nas z nową motywacją:D
  Już niefługo święta.. :D
  Te rajstopy czy legginsy są świetne!<3 Uwielbiam takie wzory:D

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie też masa sprawdzianów itp.. na szczęście niedługo święta :D KEVIN <3

  zapraszam na nowy post www.rubber-balloon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń