czwartek, 29 listopada 2012

5


Dzisiejszy dzień jest dla mnie koszmarny ;c. Dostałam 1 z historii, nienawidzę tego przedmiotu!! Ehh jestem zła strasznie. Nic mi się dzisiaj nie udaje, wszystko się za przeproszeniem pieprzy serio. Chce odpocząc, dobra może i nie chodziłam przez trzy dni do szkoły, ale nie da się odpocząc w domu z siostra i goścmi -.- . Chce wyjechac, dalekoooo bardzo daleko.Nie cieszę się nawet z tego, że jtr mam tylko dwie lekcje, a w sobotę śpi u mnie przyjaciółka. Jesienno zimowa chandra się zbliża jprdl -.- .

Przepraszam was, ale jest we mnie tyle złości, że musiałam się choc trochę tutaj wyżyc.
Pomimo tej złej chandry cieszę się ogromnie, że mam coraz więcej wejśc i komentarzy.
W poniedziałek moja mama miała urodziny, kupiłam jej świeczkę która jak sie zapala zmienia kolory i herbacianą różyczkę.
cuuudo ♥
A tak wgl CHCĘ SCHUDNĄC !! Boże dopomóż. Za chwile gdy przejrze wasze notki, poszukam na necie jakiś fajnych cwiczeń oraz co ograniczyc z jedzenia.

czy tylko ja chce miec taki brzuch? *.*


Jak wam minął dzień? Wy też nie możecie się już doczekac świąt?  
7 dni do mikołajek/moich imienin
24dni do wigilii

3 komentarze:

 1. też z chęcią bym uciekła od wszystkich problemów.. ale trzeba wstać z podniesioną głową i iść dalej. jutro też jest dzień :)!

  zapraszam na nowy post www.rubber-balloon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ejj, nie przejmuj się ja też miałam gorsze dni - będzie dobrze. Życzę Ci abyś spełniła swój cel schudnięcia. :) I wszystkiego najlepszego dla mamy. :D

  Co do pytania to za miesiąc skończę 13 lat. xd

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog ;)
  zaobserwujesz? odwdzięczam się ♥

  alwaysoomething.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń