czwartek, 15 listopada 2012

3

Za mną już testy humanistyczne i matematyczno-przyrodnicze. Jeszcze jtr tylko z angola (pods. i roz.) i koniec próbnych testów  :). A co do tego, że notek nie pisałam. Nie mam wgl czasu ostatnio by wejsc na komputer, jak nie testy to inne sprawy muszę pozałatwiac, mówie wam masakra. Dzisiaj pod wieczór udało mi się wejsc i postaram się szybko napisac notke bo zapewne za chwile ktoś zwali mnie z kompa.

' When I'm happy I dance, when I'm sad I dance, and when I'm angry I just DANCE.! '

Gdy byłam w przedszkolu zaczęłam tańczyc. Chodziłam i na disco i na hip hop i na house, ale nie podobało mi się na zajęciach, więc tańczę sama do tej pory w domu. Uczę się choreografii z neta i sama nawet czasem wymyślam choreografię. Taniec jest dla mnie powietrzem, gdy słyszę muzykę od razu chce mi się tańczyc. Gdy jestem smutna wybieram taniec wolniejszy, ale gdy jestem zła to muszę na maksa wł piosenkę i tańczyc z całych sił by odreagowac. Taniec to nie tylko hobby, taniec przytrzymuje mnie przy życiu :). Jest dla mnie podporą.NIALL ♥
Oczywiście taniec jest też dla mnie zabawą. Gdy słyszę muzykę to czasami świruję i odwalam takie rzeczy, że aż wstyd hah. Nie wiem jak można nie lubic tańczyc. Ok rozumiem np na jakiś występach czy coś, ale chyba każdy ma choc odrobinę energii żeby poświrowac prawda? To nie jest tak, że umiemy albo nie umiemy tańczyc. Każdy może nauczyc się tańczyc, ale trzeba chciec! Z czasem jak mój blog się rozwinie pokażę wam ulub filmiki taneczne :). To by było na tyle, chciałam krócej no, ale nie wyszło hah.

Edit:

Piątek:
Uff za mną testy z angola, trudne jak cholera. Dowiedziałam się, że z części historycznej dostałam 1, a z wosu 4! Z histori zdecydowanie nie jestem zadowolona ;c.

Ps. Lubicie tańczyc? ;)

1 komentarz:

  1. słodki pingwinki :3

    zapraszam na nowy post www.rubber-balloon.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń